Friday, November 11, 2016

Gift Ideas


Mikołajki tuż, tuż, tak więc już najwyższy czas aby zacząć rozglądać się za prezentami dla najbliższych. Ostatnio natknęłyśmy się na ciekawy sklep internetowy oferujący bardzo oryginalne oraz spersonalizowane prezenty- MY GIFT DNA. Znajdziecie tam całe multum inspiracji, do wyboru, do koloru. Wszystkie produkty posortowane są według kategorii, dzięki czemu bez większego trudu znajdziecie idealny prezent na mikołajki, święta, rocznice itd. Bardzo ciekawym pomysłem są spersonalizowane kubki, kalendarze czy przyrządy kuchenne. Zresztą sprawdźcie sami!

Poniżej znajdziecie prezenty jakie wybrałyśmy na mikołajki z kategorii "dla niej". Jesteśmy bardzo zadowolone z jakości tych produktów, są bardzo solidne i dobrze wykonane :)
Kubek-CLICK!Wałek- CLICK!Notes-CLICK!

13 comments:

 1. Ja w tym roku też postawiłam na prezenty z My Gift Dna. Zamówiłam sobie również już drugi kalendarz od nich i jestem zachwycona. :)

  ReplyDelete
 2. My Gift Dna mają super prezenty! Najbardziej podobają mi się kubki i notesy :)

  http://wiktoriagoczol.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Ciekawe propozycje prezentów, najbardziej spodobał mi się kubek, jest super!
  http://nwaldowska.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Spersonalizowane prezenty są czymś idealnym, jak chcemy dać coś od siebie, szczególnie jeśli te prezenty wykonamy sami, uśmiech drugiej osoby rekompensuje czas przeznaczony na wykonanie prezentu! :)

  ReplyDelete
 5. Kubek i wałek są genialne!<3 W ogóle piękne zdjęcia:)

  ReplyDelete
 6. Świetne pomysły na prezenty! Wałek jest mega :D

  MERI WILD BLOG

  ReplyDelete
 7. wałek jest idealny! w sam raz do świątecznych wypieków! :)

  ReplyDelete

NEWBURY © 2016 | Template by Blogs & Lattes