Wednesday, June 1, 2016

SoufeelCześć kochani! Dzisiejszy post poświęcony będzie pięknej bizuterii marki Soufeel, która osatnio wpadła nam w oko. Firma o której mowa specjalizuje się w wyrobach z prawdziwego srebra. W ofercie znaleźć można bransoletki oraz dopasować do nich prześliczne przewieszki z różnymi motywami wedle uznania.  Tutaj możecie sprawdzić całą gamę produktów marki Soufeel.

Zaletą sklepu internetowego Soufeel jest dbałość o szczegóły,wysoka jakość produktów oraz darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 59$. Ponadto mamy 365 dni na dokonanie zwrotu lub wymiany. 

Jeśli nie możecie się zdecydować na idealną kompozycję przewieszek, koniecznie zobaczcie co wybrałyśmy dla siebie. Motyw siostrzany z własną fotografią oraz wymowne napisy. Nie mogło zabraknąć również elementów związanych z modą czy fotografią. Mamy nadzięję, że zainspirowałyśmy Was do stworzenia swoich własnych, małych historii zamkniętych  w uroczej bransoletce od Soufeel!
Dla naszych czytelniczek mamy prawdziwą niespodziankę. 5% zniżki na dowolne zakupy. Wystarczy użyć poniższy kod przy realizacji zamówienia. BLOG5


W razie jakichkowiek pytań odnośnie zamówienia czy samych produktów dajcie nam znać w komentarzach.

5 comments:

NEWBURY © 2016 | Template by Blogs & Lattes